Přemýšlíte jak uspořádat neotřelou oslavu narozenin, na kterou se bude dlouho vzpomínat? Pronajměte si privátní loď, která bude vyhrazena jenom pro vaší skupinku a vyražte na svoji vlastní plavbu po Vltavě. Soukromé narozeninové plavby jsou velice populární jak u skupin přátel, tak i ve formě rodinných setkání v naprostém soukromí privátní motorové lodě. Netradiční formu oslavy si parádněvychutnají všechny generace.

Kdo by se nechtěl stát alespoň na chvilku kapitánem? Okořeňte dechberoucí pohledy z hladiny řeky pohodlím našich výletních lodí a máte oslavu, na kterou se nezapomíná. Plujeme celoročně od rána až do pozdního večera. Od hodinových plaveb Prahou po celodenní pronájmy. Vyrazit do Kralup nebo na Slapy? Není problém.

Výbava párty lodí: letní paluba se zahradním nábytkem, vytápěné vnitřní prostory, wc s tekoucí vodou, Bluetooth audio (přehráváte vlastní muziku z mobilů či tabletů), programovatelné LED osvětlení, palubní napětí 220V, volné WiFi připojení, kuchyňka, kompletní nádobí (skleničky, talíře, příbory, misky), lodní bar s točeným pivem, kávovar, lednice, deky a samozřejmě ochotná a pohodová posádka :-)

Je vás víc než 12? Vůbec nevadí. Parádní oslavu narozenin pro Vás uspořádáme na palubě osobní motorové lodě Jan Plezier. Kapacita lodě je dostatečná i pro větší skupiny . Na lodi je k dispozici bohatě zásobený lodní bar, můžeme však nabídnout mnohem více, jako třeba projektor s plátnem na promítání Vašich snímků, bezdrátové mikrofony s možností ozvučení celé lodě. Umíme zajistit i živou kapelu, DJ, kouzelníka... :-) 

NArozeninové plavby- FLOTILA

Loď Viking pro 2-4 osoby
Osobní loď Jan Plezier

Motorová loď VIKING (2 - 4 osoby)

Pro menší skupinky do 4 osob je nejvhodnější volbou  10m dlouhá privátní loď Viking. Na palubě naleznete dvě toalety, sprchu, kuchyňku, dvě kajuty, venkovní palubu, společenskou místnost. Na střeše se dá pohodlně ležet a užívat si sluníčka.  Ozvučení lodě je stejné jako u větších plavidel. Navíc při plavbě s touto  lodí je automaticky počítána sleva 25%...                         

Párty loď Valerie(4 - 12 osob)

Nejčastěji nasazovaným plavidlem je párty loď Valeria Selene. Výbava je více než bohatá, zahrnuje programovatelné LED osvětlení letní paluby, boční osvětlení, ozvučení, lodní bar s točeným pivem, WiFi, trvalé napětí 220V, splachovací toaletu, lednice, kuchyňku, odkládací prostory. Při své délce 17m nabízí královský prostor i při plném obsazení.

Osobní výletní loď (13 - 100 osob)

Pokud je vás opravdu hodně, vypluje na vaší narozeninovou plavbu klasický vltavský "parník". Osobní loď Jan Plezier je kompletně vybavenou lodí s horní a spodní palubou, velkým lodním barem, konferenční technikou, plným cateringovým servisem s bohatou rautovou nabídkou, nechybí WiFi, ozvučení všech palub... Cena za hodinu plavby lodě Jan Plezier je 6 500,- Kč, podrobné info viz www.janplezier.cz

Narozeninová plavba:

Délka plavby:Občerstvení:
Informace o plavbě:

Trasa plavby 60 minut: Praha Holešovice - slepá libeňská ramena řeky Vltavy - Trojský most - Stromovka - Praha Holešovice

Trasa plavby 120 minut: Praha Holešovice - slepá libeňská ramena řeky Vltavy - Karlín - ostrov Štvanice (severní část) - Trojský most - Stromovka - Praha Holešovice

Trasa plavby 180 minut: Praha Holešovice - slepá libeňská ramena řeky Vltavy - Karlín - Štvanice - Trojský most - Trojský plavební kanál / Troja - Stromovka - Bubeneč - Podbaba - Praha Holešovice

Trasa plavby 240 minut: Praha Holešovice - Karlín - zdymadlo Štvanice - Na Františku - Dvořákovo nábřeží - Karlův most - Kampa - zdymadlo Štvanice - slepá libeňská ramena řeky Vltavy - Trojský most - Stromovka - Bubeneč - Praha Holešovice

Kralupy (zámek Nelahozeves) a zpět: Praha Holešovice - Bubeneč - Sedlec - Roztoky - Úholičky - Řež - Libčice - Kralupy (zámek Nelahozeves) a zpět (délka plavby cca 7,5 hodiny)

Slapy a zpět: Praha Holešovice - Karlův most - Vyšehrad - Braník - Modřany - Zbraslav - Vrané - Davle - Měchenice - Štěchovice - hráz přehrady Slapy a zpět (délka plavby cca 10 hodin)

Ceník:

  • 60 minut --- 3 333,- Kč
  • 120 minut --- 6 666,- Kč
  • 180 minut --- 9 999,- Kč
  • 240 minut --- 12 998,- Kč
  • Kralupy a zpět --- 19 900,- Kč
  • Slapy a zpět --- 22 100,- Kč

Občerstvení:

Na loď si můžete vzít jakékoliv vlastní občerstvení včetně libovolných nápojů  nebo můžete využít nabídky našich balíčků a lodního baru.

  • Balíček "Narozky 1" - podrobnosti zde
  • Balíček "Narozky 2" - podrobnosti zde
  • Narozeninový nápojový lístek - podrobnosti zde

Při narozeninové plavbě nabízíme po celou dobu plavby zdarma balenou pitnou vodu, kávu a čaj. Lodě jsou kompletně vybavené, vytápěné a osvětlené. Od podzimu do jara je k dispozici plynové topení i na otevřené letní palubě (tzv. hříbeček). Po celou dobu plavby na párty lodi je k dispozici toaleta s tekoucí vodou. Lodě disponují audiosystémem s bluetooth technologií, hudbu přehráváte přímo ze svého mobilního zařízení (podrobnosti viz sekce ozvučení lodí ), a to jak hlasitě chcete. Volume vám určitě stahovat nebudeme :-D Letní "taneční" paluba je osvětlena čtveřicí barevných LED světel, v zadních rozích otevřené paluby mohou hořet louče. Během plavby je možné využít zásuvku 220V k dobíjení mobilů, fotoaparátů, tabletů apod. Posádku tvoří kapitán s lodníkem, kteří jsou připraveni po celou dobu plavby vyjít maximálně vstříc Vašim požadavkům. Pod dohledem kapitána si můžete řízení lodě též vyzkoušet, vyfotit se za kormidlem apod.  Po dobu plavby máte v přístavu Praha Holešovice zdarma rezervovaná parkovací místa pro Vaše automobily, přístav je velmi dobře dostupný i pomocí MHD. Plánek příjezdu do přístavu zde. Veškeré uváděné ceny jsou včetně DPH 21%. Při plavbě s osobní lodí Jan Plezier platí odlišný ceník a pravidla. Všeobecné smluvní podmínky včetně platebních podmínek a podmínek storna naleznete zde.

Úvod Rozlučky se svobodou  I  Svatby  I  Dětské oslavy  I  Firmy  I  Narozeniny Ostatní Výlety  I  Kontakt

Rychlý kontakt:  rezervace@oslavynalodi.cz   I   tel.č.: 281 932 666, 281 930 708, 737 825 605

SP Praha s.r.o., lodní doprava  © 2016-2020